GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skärbräda 4435524
nr 443 5524
Skärbräda
Gustavsberg 1890, text: GIF OSS IDAG WÅRT DAGLIGA BRÖD, längd 36 cm [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 december 2006
kl 16:42:10
11/12 12:04:26
300 kr
11/12 12:23:52